FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Autoklub České Republiky

Veškeré aktuální informace, které se týkají pořádání Mistrovství České republiky naleznete na stránkám Autoklubu ČR. K dispozici jsou zde sportovní řády, činovníci jednotlivých závodů, propozice, technické reglementy a spousta dalších informací o závodění v České republice. navštivte AČR a dozvíte se víc...

Aktualní okruhové informace

Aktuální informace o dění na českých okruzích naleznete na stránkám Automotodromu Most , nebo na stránkách Brněnského okruhu.


Přehled aktualit

Aktuální informace o K&K Racing Teamu

BRNO WTCC - memoriál ing. Zděnka Vojtěcha
CCT Most - kolize s Pagani Zonda
CCT Most - K&K Racing Team vítězem ve své třídě
K&K Racing Team - další dvoubarevná M3
ČP ŠOW Most - K&K Racing Team 2x na stupni vítězů
K&K Racing Team v nových barvách
K&K Racing Team - Hungaroring 2008
K&K Racing Team - nová krev
Kalendář závodní sezóny 2008

2007
Petr Kačírek jde svou cestou
Parádní zakončení sezóny 2007
A je to tu - 24H Dubai - zdárné zahájení sezóny 2007
Přípravy na The Toyo Tires 24H Dubai 2007 - druhý pokus
Brno WTCC - memoriál ing. Zdeňka Vojtěcha14.6.2008     18:30

Václav Bervid uspořádal pro letošní rok Pohár cestovních vozů "Memoriál ing. Zdeňka Vojtěcha". Náš team dostal nabídku zůčastnit se tohoto motoristického podniku a musíme říci, že jsme neváhali ani na okamžik. Myšlenka uspořádat tento seriál, který čítá čtyři až pět dvojzávodů (sobotního a nedělního) vždy při pořádání nějakého velkého podniku nás potěšila. Tentokrát se jelo v Brně při světovém poháru cestovních vozů WTCC a atmosféra na závodišti byla opravdu příjemná. Dalším podnikem, který navštíví již zmiňovaný "memoriál" bude koncem srpna Mostecký CZECH TRUCK Prix a hned po něm bude následovat Brněnský FIA GT Championship. Obou těchto podniků se s radostí zůčastníme. Samotný výsledek byl také velmi dobrý. V sobotním závodě si dojel Matěj Kotrba pro bronz a Marcel Kusín dokonce pro zlato v naší třídě do 3500 ccm, celkově dojel Marcel na třetím místě. Náš zástupce ve třídě do 2000 ccm Vladimír Ostaševsky na Renaultu Clio RS dojel na stříbrný stupínek. V neděli pak Marcel ještě uhájil stupně výtězů druhým místem ve třídě a třetí celkovou příčku. Vyhlášení výsledků jak se dalo očekávat mělo příjemně pietní podbarvení se vzpomínkou na Zděnka Vojtěcha jakožto na závodníka, který pro české závodění hodně znamenal.

Motor Sport Magazín
Tuning.sk