FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Autoklub České Republiky

Veškeré aktuální informace, které se týkají pořádání Mistrovství České republiky naleznete na stránkám Autoklubu ČR. K dispozici jsou zde sportovní řády, činovníci jednotlivých závodů, propozice, technické reglementy a spousta dalších informací o závodění v České republice. navštivte AČR a dozvíte se víc...

Aktualní okruhové informace

Aktuální informace o dění na českých okruzích naleznete na stránkám Automotodromu Most , nebo na stránkách Brněnského okruhu.

19.4.2008     15:51

Přesto že si náš jezdec Marcel Kusín chvílemi pletl závodní dráhu se startovací runwayí Boingu 747 se nám podařilo dovézt oba vozy zdárně do cíle celé. První závod sezóny jsme v naší třídě hned bodovali. Marcel Kusín byl sice penalizovám za zkracování tratě, ale i tak si dojel pro čtvrté a páté místo. Matěj Kotrba obsadil 2x šestou příčku. Marcel si tedy dojel pro prvních 9 bodů, Matěj Kotrba pro 6.
Průběžné pořadí po prvním závodě sezóny 2008 Oficiální výsledky MMČR.