FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Autoklub České Republiky

Veškeré aktuální informace, které se týkají pořádání Mistrovství České republiky naleznete na stránkám Autoklubu ČR. K dispozici jsou zde sportovní řády, činovníci jednotlivých závodů, propozice, technické reglementy a spousta dalších informací o závodění v České republice. navštivte AČR a dozvíte se víc...

Aktualní okruhové informace

Aktuální informace o dění na českých okruzích naleznete na stránkám Automotodromu Most , nebo na stránkách Brněnského okruhu.


Přehled aktualit

Aktuální informace o K&K Racing Teamu

TRUCK Prix Most - memoriál ing. Z.V.
Mostecké prokletí
K&K Racing Team - FORTIS Swiss Watches
MMČR Poznaň 2008 (Polsko)
BRNO WTCC - memoriál ing. Zděnka Vojtěcha
CCT Most - kolize s Pagani Zonda
CCT Most - K&K Racing Team vítězem ve své třídě
K&K Racing Team - další dvoubarevná M3
ČP ŠOW Most - K&K Racing Team 2x na stupni vítězů
K&K Racing Team v nových barvách
K&K Racing Team - Hungaroring 2008
K&K Racing Team - nová krev
Kalendář závodní sezóny 2008

2007
Petr Kačírek jde svou cestou
Parádní zakončení sezóny 2007
A je to tu - 24H Dubai - zdárné zahájení sezóny 2007
Přípravy na The Toyo Tires 24H Dubai 2007 - druhý pokus
Most CZECH TRUCK PRIX - memoriál ing. Zdeňka Vojtěcha30.8.2008     9:49

Tento víkend jsme sice pojali jako testování a zajížděli nový motor pro Mistrovství ČR, ale tolik technických závad, které se projevily na našich vozech nás doslova zaskočil, ale i o tom je závodění. Naštěstí pro nás se tyto závady objevily v průběhu volných závodů a nestály nás tím pádem drahocenné body. Marcela Kusína hned v sobotní rozjížďce opustila pravá vidlička spodního příčného ramene. V neděli pak vypověděla svou službu pro změnu ta levá. Marcel tak neměl možnost vyjet si lepší pozici na startu ale i tak skončil na pěkném třetí místě v sobotu i v neděli. Náš druhý vůz pilotovaný Matějem Kotrbou doprovázela ještě větší závodnická smůla. "To jsou prostě závody" říká Matěj po nedělním závodě. V sobotu ho zklamala zadní vlašťovka (zadní úchyt diferenciálu) a bez toho se pokračovat nedá. "Hned v prvním kole po projetí vracákem, kde se seřazuje až na dvojku a celá hnací souprava dostává veliké rázy se to stalo" říká náš jezdec. V neděli kdy Matěj sváděl pro diváky litý boj s Petrem Válkem se v šestém kole odporoučel spojkový přítlačný věnec. Doufejme že to byly poslední závady této sezóny.