FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Autoklub České Republiky

Veškeré aktuální informace, které se týkají pořádání Mistrovství České republiky naleznete na stránkám Autoklubu ČR. K dispozici jsou zde sportovní řády, činovníci jednotlivých závodů, propozice, technické reglementy a spousta dalších informací o závodění v České republice. navštivte AČR a dozvíte se víc...

Aktualní okruhové informace

Aktuální informace o dění na českých okruzích naleznete na stránkám Automotodromu Most , nebo na stránkách Brněnského okruhu.


Přehled aktualit

Aktuální informace o K&K Racing Teamu

MMČR Poznaň 2008 (Polsko)
BRNO WTCC - memoriál ing. Zděnka Vojtěcha
CCT Most - kolize s Pagani Zonda
CCT Most - K&K Racing Team vítězem ve své třídě
K&K Racing Team - další dvoubarevná M3
ČP ŠOW Most - K&K Racing Team 2x na stupni vítězů
K&K Racing Team v nových barvách
K&K Racing Team - Hungaroring 2008
K&K Racing Team - nová krev
Kalendář závodní sezóny 2008

2007
Petr Kačírek jde svou cestou
Parádní zakončení sezóny 2007
A je to tu - 24H Dubai - zdárné zahájení sezóny 2007
Přípravy na The Toyo Tires 24H Dubai 2007 - druhý pokus
MMČR Poznaň 2008 (Polsko) - K&K Racing Team opět vítězí26.7.2008     19:56

O uplynulém víkendu v polské Poznani se nám opět vedlo neskutečně dobře. Naši jezdci se seznámili s tratí v průběhu volných treningů a oběma trať takříkajíc sedla. "Nikdy jsem tady v minulosti žádný závod nejel, ale je to technická trať, která mi vyhovuje a myslím že se mi podařilo se s ní seznámit" říká Matěj Kotrba. Sobotní závod byl poměrně dramatický. Marcel Kusín odstartoval rozumně a držel se na špici. Kotrba ho střídal po domluvených devadesáti minutách. Drama nastalo v poslední třetině závody když Matějovi vypověděli službu přední pneumatiky a auto přestalo během dvou kol zatáčet. "Auto nešlo udržet na trati a to se projevilo samozřejmě na časech. Dan Suchý, který jel za mnou mě tedy snadno dojel a předjel. Posledních dvacet minut závodu by jsme na těch gumách nedojeli, tak jsem zajel přezout" konstatuje Kotrba. Po přezutí jsme vyrazili zpět na dráhu a začal litý boj. Dan Suchý musel ještě jednou střídat Petra Kačírka a ten vyjižděl z boxů právě ve chvíli kdy Matěj proťal cílovou čárů. V První zatáčce jely oba vozy bojující o první príčku vedle sebe. Matěj musel volit venkovní stopu. "Byl jsem rozjetý a trochu jsem zariskoval. Naštěstí mě auto podrželo a mohl jsem na víjezdu topit a předjet soupeře" říká Matěj. Prvenství jsme udrželi až do cíle.

Nedělní sprint dopadl také poměrně úpěšně Marcel startoval ze třetí pozice v naší třídě a dojel na druhém místě. Matěj měl tak trochu smůlu. Díky jednomu polskému domácímu lezdci se dostal v hodinách mimo trať . Dojel tedy až na osmém místě což mu vyneslo pouze jeden bod.